Svet-Stranek.cz
kosmetika - kadeřnictví 608 705 603
Studio K + K Sokolnice

Tělové zábaly terapie Yasminka:kosmetika - kadeřnictví 608 705 603

Tělové zábaly terapie Yasminka

Balneo rituály a tělové zábaly orientální přírodní kosmetikou Yasminka
 Křečové žíly - terapie 

Křečové žíly jsou známkou špatného žilního systému v celém těle. Hlavními a důležitými pomocníky nám budou úžasné rostliny Geránium a Cypřiš a dále růžový jíl, který je pro svůj vysoký obsah vápníku, magnesia a zinku, účinně indikován právě pro křečové žíly.

Toto ošetření Vám pomůže zpevnit žilní stěny, zmírnit otoky, zlepšit průtok krve v žilách nohou, navodí pozitivní pocit lehkých nohou a v neposlední řadě zlepší funkci žilních chlopní.

Co Vás během ošetření čeká?

Omytí postižených partií, nanesení masky, zapracování jemnými tahy a závěreční olejové ošetření. Pro maximální účinek je vhodné tuto terapii indikovat ze začátku i každý týden, či co 2 týdny ( min.1-2 měsíce)
Ošetření: nohy
Cena : 70 minut 450,-


 Orientální zpevňující a zeštíhlující terapie 

prohřátí ošetřovaných partií peelingovou rukavicí "kessa", vyrobenou ze surového hedvábí a kozí vlny (používá se v Maroku při očistě v Hammam - lázních)

nanesení čistě přírodní rostlinné pasty vyrobené z marockého jílu, olivového oleje, oliv, eukalyptového oleje a mořské soli

omytí a vpracování pasty - černého mýdla, čímž odstraníme odumřelé buňky z kůže a pokožku nádherně vyhladíme

anti-age - naneseme anti-age krém, který je vytvořen na základě speciálních orientálních bylin, nerolu a citronely; je určen nejen ženám, ale i mužům, jeho složení napomáhá redukovat těžce odbouratelné tukové tkáně v oblasti pasu, boků a bříška
Ošetření: 1 partie 450,
2 partie 700,-

 Luxusní pleťové ošetření vzácným santalovým prachem 
Zaměřená na celotělové ošetření s kosmetickými i léčebnými účinky, odstraňuje, nadměrnou tvorbu mazu, je vhodná pro problematiku potniček, pomáhá s léčbou akné, proleženin, lupenek, plísní, dermatitid a ekzému. Silné přírodní antiseptikum – terapie pomáhá řídit nežádoucí účinky chemoterapií a ozařování. Zábaly jsou vhodné při léčbě častých infekcí močových cest a u problematiky bércových vředů. Na emoční rovině posiluje Vaše pozitivní myšlenky a duchovní cestu, má meditativní účinek.

Ošetření: plosky nohou+záda
Cena: 120 min 1200,-