Svet-Stranek.cz
kosmetika - kadeřnictví 608 705 603
Studio K + K Sokolnice

Kosmetika:kosmetika - kadeřnictví 608 705 603

Kosmetika

Ke každé zákaznici přistupuji individuálně a vybírám kosmetické přípravky dle Vašeho typu pleti. Při práci používám ultrazvukový přístroj Bisonic f. Biomak, jako nadstandardní péči s šetrným ošetřením pleti.
Po dobu kosmetického ošetření můžete odpočívat u příjemné relaxační hudby. Používám pouze kvalitní české výrobky převážně dermokosmetiku značky SynCare a také orientální kosmetiku Yasminka.
Budu velice ráda, když budete ode mne odcházet odpočatí, spokojení, krásnější ale hlavně plní energie.

Značka SynCare již od roku 1996 přináší na trh profesionální dermokosmetické přípravky na hranici lékařské a estetické péče. Vysokou úroveň přípravků potvrzují tisíce spolupracujících lékařů, lékáren a kosmetických salonů v Čechách, na Moravě, na Slovensku, v Německu, v Rakousku, ve Velké Británii a v Řecku.

Orientální bio kosmetika Yasminka
Celá kosmetika je vyrobena díky tisíce let starým orientálním receptům, které pochází především ze surovin z oblasti Maghrebu. (severní Afrika- Maroko, Tunisko, Alžír)
Přírodní kosmetika Vám nabízí ideální péči o Vaše tělo i duši. Moderní vědecký výzkum využívá hodnotných přírodních složek a znalostí starých kultur. Právě Hammam (lázně) jsou důkazem pozůstatku staletých orientálních tradic v oblasti krásy těla. Výsledkem jsou vysoce kvalitní kosmetické přípravky a oleje pro aromaterapie a masáže, poskytující účinnou a vyváženou péči celého těla i duše. Naše výrobky neobsahují ropné produkty (paraffinum liquidum), rafinované oleje, syntetické barviva, umělé parfemace, konzervanty a suroviny GMO.

Ošetření ultrazvukovým přístrojem, hl. čištění ultrazvukem bez bolestivého mačkání, lifting pleti, program proti akné, bělení pleti – depigmentace, snížení projevů kuperózy, červených žilek na obličeji.
POUŽITÍ:
-ultrazvukový peeling ( odstraňování vnější rohové vrstvy odumřelých     buněk, odstranění mazu a jiných nečistot )
-hluboce hydratuje
-okysličování kůže
-zvyšuje přetížení ve vrstvách epidermis a dermis
-místní bilance metabolismu buněk pokožky
-ničí bakterie, mikroorganismy, které způsobují akné
-čištění pleti a sterilizace
-odstraňuje zánět
-zvyšuje produkci kolagenu, elastinu a kyseliny hyaluronové
-iontoforéza,  sonoforéza,  lifting pleti