Svet-Stranek.cz
kosmetika - kadeřnictví 608 705 603
Studio K + K Sokolnice

Chemický peeling AHA GlycoHYAL:kosmetika - kadeřnictví 608 705 603

Chemický peeling AHA GlycoHYAL

AHA peeling

Co znamená peeling AHA a BHA (označovaný jako chemický peeling)
Chemický peeling je velmi starou vysoce účinnou metodou péči o pleť. První poznatky o této speciální kúře získali již Egypťané – používali pro zjemnění pleti kyselé ovocné šťávy. Dnes se používají zvláště ovocné kyseliny (většinou organické kyseliny typu AHA a BHA). Tyto kyseliny v různé míře podráždí pleť. Po stádiu podráždění následuje hojení.
Nová tkáň, která vzniká při hojení nahrazuje tkáň poškozenou, která před peelingem vykazovala ESTETIKÝ DEFEKT ( trudovitá pleť po akné, povrchové vrásky, změny pigmentu, poškození kůže po nadměrném slunění). Nová pokožka vyhlíží lépe, než pleť před peelingem.

Jaké jsou nejčastější důvody použití AHA a BHA peelingu

poškození kůže po nadměrném slunění
akné typu I a II s pustulami a komedony, trudovitá pleť
změny a posuny pigmentu
stárnutí pleti
Peeling je zakázáno používat
U těhotných žen, při kojení, při autoimunitních onemocnění, při častých infekcích herpes simplex virus (opary), při léčbě deriváty vitamínu A proti akné, při ozařování, po spálení pokožky na slunci nebo soláriu, při jakémkoliv akutně probíhajícím onemocnění.

V čem je SynCare AHA GlykoHyal unikátní
Obsahuje kombinaci kyseliny glykolové s kyselinou hyaluronovou. Vzniklý komplex nejen zvyšuje hydrataci pleti, ale v pozdějších hodinách (kdy již začervenání není žádoucí) výrazně tlumí začervenání a umožňuje klientce zapojit se do běžné práce.

Jak se na peelingové ošetření AHA připravit
Ošetření se skládá z několika kúr povrchového AHA peelingu, které je vhodné podstoupit v zimním období, kdy je méně slunečního svitu. 10-14 dnů před první kúrou budete používat G10 Zjemňující emulzi, která významně snižuje riziko případné nežádoucí reakce. Emulzi používejte 2x denně. Od počátku aplikace emulze se neopalujte a používejte pouze doporučenou kosmetiku.

Jak probíhá ošetření AHA peelingem SynCare
Budete ošetřeni přípravkem G30 nebo G35 AHA obnovující peeling. Jedná se 30% nebo 35% roztok kyseliny glykolové ( původem z cukrové třtiny) upravený na optimální pH. Aplikace přípravku se zpravidla projeví svěděním a začervenáním. Dle reakce a počtu kúr bude roztok po 2-7 minutách neutralizován a odstraněn. Domluvíte si příští kúru. Následně budete používat po 2 dny indiferentní krém dle doporučení ošetřujícího specialisty a opět se vrátíte k používání G10. V této době chraňte místa před sluncem.Chemický peeling AHA kyselinami představuje hraniční ošetření kůže na pomezí kosmetického a lékařského zákroku.